Razem możemy zdziałać cuda !!!

piątek, 10 lutego 2023

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

zdjęcie plakatu informacja poniżej zdjęcia

W marcu na terenie Naszej szkoły odbędzie się kiermasz charytatywny. Środki pozyskane w trakcie jego trwania zostaną w całości przekazane na zakup wózka dla jednego z naszych uczniów. W związku z tym bardzo prosimy chętne osoby o dostarczenie po feriach różnego rodzaju rękodzieła do sali numer 3.

Cześć :)
Nazywam się Davyd Kokhanovskyi, mam 10 lat, mieszkam w Polkowicach. Od września tak jak Wy, jestem uczniem Szkoły w Jędrzychowie. Niestety, z uwagi na mój stan zdrowia, nie spotykamy się w szkole, tylko nauczyciele przyjeżdżają do mnie do domu. Po zajęciach bardzo lubię wychodzić z mamą na spacery. Ostatnio sporo urosłem i wózek umożliwiający mi to stał się za mały. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą, mojej mamie uda się zakupić dla mnie większy pojazd. 

Kolaż zdjęć uczeń niepełnosprawny w otoczeniu rodziny podczas urodzin i na jesiennym spacerze

 

 

 

 

 

red. administrator_1

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: