Kadra

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2022/2023

 

Wojciechowska Justyna

dyrektor szkoły,
wiedza o społeczeństwie

Lasota Renata

wicedyrektor szkoły, 
nauczyciel współorganizujący

Angulska Barbara

język angielski,
wychowawca klasy VI

Augustyniak Krzysztof

historia, muzyka,
wychowawca kl. VIIIa

Balcerek Kamila

informatyka, technika, wychowawca klasy IVb

Bąk Seweryn

język polski

Buczek – Wołoszyn Magdalena

oligofrenopedagog,
edukacja dla bezpieczeństwa, 
wychowawca kl. IIc- IIIc 

Czajka Anna

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący, wychowawca kl. III b

Czerwiński Paweł

wychowawca świetlicy

Danielkiewicz Monika

pedagog szkolny, 
nauczyciel współorganizujący

Dygudaj Malwina

 

nauczyciel współorganizujący,
rewalidacja

Fartuszyńska Joanna

język niemiecki, wychowawca świetlicy

Franas Dagmara wychowanie do życia w rodzinie

Gadulska Agnieszka

pedagog specjalny,
wychowawca klasy IVc-VIII c

Góra Patrycja edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klas I

Hoffman Paweł

wychowanie fizyczne

Kamelski Grzegorz

wychowanie fizyczne

Kida Beata

geografia, edukacja wczesnoszkolna, terapia Tomatisa, 
 

Kulczyk Anna

biblioteka, wychowawca świetlicy, rewalidacja

Maciąg Joanna

plastyka, nauczyciel współorganizujący

Michałowska – Poleszak Beata

psycholog szkolny

Miller Iwona

rewalidacja, terapia Biofeedback,
nauczyciel współorganizujący

Moskal Anna

nauczyciel współorganizujący

Mysiak Anna

terapia pedagogiczna, matematyka,
nauczyciel współorganizujący, wychowawca klasy V

Nakonieczna Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa

Nowak  Marzena

matematyka, doradztwo zawodowe,
wychowawca kl. VIIIb

Perun  Krystyna

nauczyciel współorganizujący

Pęksa Ireneusz

chemia, fizyka

Popielska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, 
 

Rachwalska Marzena

religia

Roszak Magdalena

matematyka

Skwiercz Anna

wychowawca oddziału przedszkolnego “0”

Sobczyk Elżbieta

wychowawca punktu przedszkolnego

Soliwoda Magdalena

język angielski

Szczotka Grażyna

przyroda, biologia, wychowawca klasy VII

Świerniak Halina

edukacja wczesnoszkolna, logopeda,
wychowawca kl. IIa

Urbanowski Marek

logopeda

Wojdak Beata

 

język polski, wychowawca kl. IVa

Wolak Agnieszka

pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: